• 04133367292
  • تبریز- خیابان آبرسان- جنب قنادی تشریفات - ساختمان 110 - طبقه 2 -واحد 8
تات ثبت

مراحل ثبت برند

مراحل ثبت برند

مراحل ثبت برند

مراحل ثبت برند

مراحل ثبت برند به چند مرحله تقسیم می شود و اولین گام  پس از تکمیل مدارک ثبت برند، تسلیم و ثبت اظهارنامه در سامانه سازمان ثبت از اداره مالکیت صنعتی میباشد، پس از دریافت شماره اظهار نامه ثبت علامت تجاری  شماره ثبت آن به مخاطب ارسال میگردد و منحصر به فرد و پرونده میباشد و روند بررسی آن در اداره ثبت علائم تجاری شروع می شود.

در صورت تایید کارشناس، کارشناس مسئول و رئیس اداره ثبت برند آگهی نوبت اول می شود و میتوانید آنرا در روزنامه رسمی قوه قضاییه درج نمایید. هزینه های پرداختی در اداره روزنامه به صورت برخط میباشد و نیازی به فیش واریزی در بانکها نیست. به مدت زمان یکماه با توجه به چاپ در روزنامه رسمی به اشخاص ثالث که در آن طبقه شغلی فعالیت مینمایند اجازه داده میشود که در صورت اعتراض آنرا به اداره مالکیت صنعتی و مراجع قضایی و دادگاهها اعلام نمایند.

پس از مدت فوق الذکر در صورت عدم اعتراض شخص یا اشخاص حقوقی، آگهی دوم رسمی مالکیت صادر می شود و مالکیت ده ساله اعطا می گردد. در طی این روند هر اظهارنامه از فیلتر کارشناس، کارشناس مسئول و رئیس اداره می گذرد و هرگونه مشابهت باعث عدم ثبت و در نهایت رد اظهارنامه می گردد.

و در نهایت پرونده فیزیکی برند تشکیل و گواهی برند شما صادر میگردد.

کارشناسان تات ثبت تمامی فرآیند ثبت برند را با دقت و مواردی که در بالا ذکر شد برای شما انجام خواهند داد و همچنین میتوانید از مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته ما در طی روند ثبت بهره مند گردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام چه کمکی میتونم بکنم ؟

خروج از نسخه موبایل